MuSallaT.BenimForum.Org | Bilgi-Paylasım-Eglence |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MuSallaT.BenimForum.Org | Bilgi-Paylasım-Eglence |

Bu Forum Hepimizin...

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hayatımın En Berbat Günü

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 209

Hayatımın En Berbat Günü Empty
MesajKonu: Hayatımın En Berbat Günü   Hayatımın En Berbat Günü Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 9:50 pm

Hayatımın En Berbat Günü

Merhaba ben derin 17 yaşındayım.Bu olay 14 yaşımda oldu ve tamamen gerçektir.Arkadaşım aslışahlara gitmiştik gece orda kalıcaktık.Annesi babası evde yoktu.5 kız evde yanlızdık.O gece oyun oynadık sohbet falan ettik gece olduğunda yapıcak bişey kalmamıştı ruh çağıralım dedim kabul ettiler.Geçen sene ölen kendi kendine konuşan garip hareketler yapan pek sevmediğimiz eceyi çağırmaya karar verdik.Ben ey ecenin ruhu geldiysen bi işaret ver dedim ve o anda elektrikler gitti korkmuştum.Elektrikler yine geldi.Ben bırakıyorum dedim aslışah bu sadece raslantı devam edelim dedi ve kabul ettik devam ettik o anda camlar ve kapı kapandı kapı kilitlendi.Çıkmak istedik çıkamadık.Çok korkuyorduk bi yandan da eceye bizi rahat bırak lütfen diye yalvarıyorduk.O anda telofon çaldı arayan polisti annem ve babam trafik kazası geçirmişti.Çok korkuyordum kapı açıldı ve ben gözyaşları içinde çıktık herkes beni teselli etmeye çalışıyordu şimdi babannemlerde kalıyorum ve pisikolojik tedavi görüyorum...
http://musallat.benimforum.org

Hayatımın En Berbat Günü
1 sayfadaki 1 sayfası