MuSallaT.BenimForum.Org | Bilgi-Paylasım-Eglence |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MuSallaT.BenimForum.Org | Bilgi-Paylasım-Eglence |

Bu Forum Hepimizin...

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Grup Hepsi Hayatı

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 209

Grup Hepsi Hayatı Empty
MesajKonu: Grup Hepsi Hayatı   Grup Hepsi Hayatı Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 10:00 pm

YASEMİN

1986'da İstanbul'da doğru. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümünde orta öğretim ve liseyi bitirdi. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bele Bölümünde Klasik Bale eğitimi sürdürüyor.****** Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesinin sergilediği oyunlarda 3 yıl boyunca rol aldı. Özel şan ve piyano dersleri aldı. Reklam jingle'ları seslendirdi. Tiyatro dersleri aldı.

GÜLÇİN

1985'te İstanbul'da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümünde orta öğretim ve liseyi bitirdi. Aynı okulda Modern Dans eğitimine devam ediyor. ****** Kültür Merkezi Çocuk Ve Gençlik Bale Merkezinin sergilediği oyunlarda yedi yıl boyunca rol aldı. Özel şan, piyano ve hip hop dans dersleri aldı.****** Kültür Merkezi Çocuk Korosunda yer aldı.

CEMRE

1985'te İstanbul'da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümünde orta öğretim ve liseyi bitirdi. Aynı okulda Klasik Bale eğitimine devam ediyor. ****** Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesinin sergilediği oyunlarda 5 yıl boyunca rol aldı. Kliplerde oyunculuk yaptı.Özel şan ve piyano dersleri aldı.Reklam jingle'ları seslendirdi.

EREN

1984'te İstanbul'da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümünde orta öğretim ve liseyi bitirdi. Aynı okulda Modern Dans eğitimine devam ediyor. ****** Kültür Merkezi Çocuk Ve Gençlik Bale Merkezinin sergilediği oyunlarda 6 yıl boyunca rol aldı.Londra'da Urdang Dance Academy'de ve Budapeşte Dans Okulunda eğitim aldı. Dans grubu Danc@ ile Çin'de Türkiyeyi tamsil etti. Reklam jingle'ları seslendirdi. Britney Spears ve Michael Jackson gibi Dünya Yıldızlarıyla çalışan Selatin Karayla 1 aylık workshop çalışması yaptı. Yıldızların Altında müzikalinde sahne aldı
http://musallat.benimforum.org

Grup Hepsi Hayatı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-